O klubie

Jesteśmy Dragons

Budujemy nową jakość w polskim futbolu amerykańskim. A wszystko to na solidnych podstawach! Sięgamy bowiem po Bretta Morgana jako trenera głównego. 35-letni Amerykanin ma na koncie m.in. doświadczenie na campach najlepszej ligi świata NFL czy mistrzostwo Turcji. Z kolei organizacyjnie projektem dowodzi generalny menedżer – Rolf Helers z Danii, wcześniej wspierający m.in. Kraków Tigers, obecnie CEO Dnl-Limited Recruitment, jednego z głównych sponsorów Wieliczka Dragons.

Dragons Wieliczka to team z wielkimi ambicjami! W swoich szeregach ekipa będzie miała wielu doświadczonych zawodników zarówno z Polski, jak i ze Stanów Zjednoczonych, jak również międzynarodowy sztab trenerski, o którym w szczegółach będziemy jeszcze informować. Naszym celem jest start w rozgrywkach 2020 na zapleczu polskiej ekstraklasy – Ligi Futbolu Amerykańskiego i awans do elity po tym sezonie. Nie tylko chcemy wygrać ligę, ale też… zwyciężyć we wszystkich spotkaniach!

Liczymy, że wspólnie zbudujemy solidną organizację – mocną sportowo, a zarazem zapewniającą dużo pozytywnych emocji i radości kibicom, będącą wartością dodaną dla całego polskiego środowiska sportowego. „Enjoy and give joy!” (czyli „Bawić i dobrze się bawić!”) – to nasze motto!

Bądźcie z nami, stay tuned!

Umiejętności drużyny

0%
Siła
0%
Zaangażowanie
0%
Szybkość
0%
Duch drużyny
Mecze

Harmonogram & Wyniki

Tu znajdziesz terminarz naszych najbliższych meczów, gdy tylko ich terminy zostaną potwierdzone.

Szczegóły